Publicat 16 Ian 2018 | Reactualizat 13 Feb 2018 | Expiră 16 Feb 2018

Gestionar depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii (minimum)
- Cel putin 1 an experienta profesionala pe o pozitie de gestionar
- Bune cunostinte Office (Excel, Word)
- Persoana comunicativa, organizata, energica si responsabila, disponibila pentru program de munca in 3 schimburi ( inclusiv schimb de noapte)

Descrierea jobului

- Coordonarea activitatii de livrare pentru produsele de panificatie si patiserie din magazie, in functie de ordinea fabricatiei
- Gestiunea produselor finite si a ambalajelor pentru produsul finit
- Completarea raportului de magazie in format electronic
- Predarea produselor expirate in depozit- sau nevandabile- catre magazia de rebut (avand viza CTC)

Management Objectives, francizat Vel Pitar, este una dintre cele mai moderne fabrici de paine din Braila, oferind consumatorilor o paine de calitate
Fabrica situata in Soseaua Baldovinesti, este dotata cu linii de productie de ultima generatie.

Expirat
Gestionar depozit  -  Management Objectives SA, francizat Vel Pitar