Publicat 19 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 19 Iun 2019

Gestionar depozit si Manipulant marfa/Picker

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana dinamica, energica , cu experienta in activitatea de picking, pregatire comenzi (cel putin 1 an);
· rezistent la efort fizic, stres, manipulare marfa;
· atent la detalii , cu simt de raspundere si rapid in efectuarea activitatilor;
· organizat, concentrat, responsabil, eficient;
· detinator de permis de conducere categoria B;
· fara antecedente penale;

Descrierea jobului

Receptionarea marfii;
· Verificarea cantitativa si calitativa a marfii;
· Sortarea, aranjarea produselor pe categorii;
· Pregatirea comenzilor pentru livrare;
· Participarea la incarcarea marfurilor in mijloacele de transport si livrarea catre magazine;
· Manipularea, introducerea la raft si incarcarea/descarcarea marfa la raft;
· Asigurarea integritatii si securitatii marfurilor;
· Manipularea marfurilor manual, cu ajutorul lizei;
· Participarea la inventarele periodice si la cel anual;
· Realizarea si mentinerea curateniei si igienei la locul de munca;
· Alte activitati specifice depozitului;

Noi, cei de la MINISO, ne mândrim să facem parte din brandul japonez cu cea mai rapidă perioadă de expansiune din rândul marilor comercianți, având deja peste 4000 de magazine în întreaga lume.

În 2018 am pătruns și pe piața din România, urmând ca în cursul acestui an să deschidem primele 6 magazine în București, iar până în anul 2020 să atingem un număr de 40 magazine la nivel național, în care vom comercializa produse pentru casă și frumusețe, precum și accesorii digitale.
Suntem o echipă tânără, dar ambițioasă! Și ne căutăm colegi pe măsură!

Expirat
Gestionar depozit si Manipulant marfa/Picker  -  MINISO HOME ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles