Publicat 16 Mai 2019 | Expiră 16 Iun 2019

GESTIONAR (depozit seminte / pesticide / ingrasaminte)

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii medii (bacalaureat) / studii superioare
Minimum 3 ani experienta intr-o pozitie similara
Constituie avantaj experienta in domeniul agribusiness
Cunostinte solide privind gestiunea stocurilor
Cunostinte operare PC: Microsoft Office
Permis conducere (categoria B)
Persoana responsabila, comunicativa, orientata spre rezultat
Capacitate de organizare si planificare
Abilitati privind lucrul cu documente gestiune stocuri
Initiativa, memorie vizuala, capacitate de lucru cu oamenii
Disponibilitate la program prelungit
Fara antecedente penale

Descrierea jobului

Organizarea activitatii desfasurate in cadrul depozitului (receptia si manipularea produselor, etichetarea corecta a acestora, pregatirea produselor pentru livrare, pregatirea comenzii conform documentelor de livrare, efectuarea de retururi, retrageri de produse, actualizarea listei de produse expirate sau deteriorate, intretinerea spatiului de depozitare, verificarea si mentinerea evidentei documentelor asociate intrarii/iesirii produselor din depozit)
Participarea efectiva la receptionarea si predarea corespunzatoare a marfurilor (incarcarea, descarcarea, manipularea si depozitarea marfurilor/coletelor)
Asigurarea gestionarii corecte, cantitativ si calitativ, a marfurilor si ambalajelor
Inventarierea periodica a stocului depozitului
Intocmeste diverse rapoarte de stocuri/livrari solicitate de superiori

Companie cu activitate in domeniul Agribusiness, angajam GESTIONAR pentru depozitul din Podari, jud. Dolj.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

GESTIONAR (depozit seminte / pesticide / ingrasaminte)  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles