Publicat 19 Mar 2021 | Reactualizat 16 Apr 2021 | Expiră 19 Apr 2021

GESTIONAR DEPOZIT RESTAURANT SI CATERING ZEBRA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este persoana cu experienta relevanta in activitati de gestiune bunuri, care are cel putin urmatoarele calitati:

  • Pasiune pentru activitatea de gestionare a bunurilor materiale;
  • Rigurozitate in respectarea atributiilor de serviciu si a procedurilor interne;
  • Capacitatea de a lucra uneori si sub presiune;
  • Capacitatea de a face lucrurile corect si la timp;
  • Este foarte ordonata si atenta la detalii;
  • Apreciaza corect raspunderea pe care o are in calitate de gestionar;
  • Este amabila si dornica sa fie suport pentru colegii cu care interactioneaza;
  • Ii face placere sa se trezeasza de dimineata (programul incepe la ora 6);
  • Este incantata de ceea ce face si isi doreste sa aduca plus valoare in echipa prin toate cunostintele si implicarea sa.

Descrierea jobului

  • Postul pentru care recrutam este de gestionar depozit restaurant, cu atributii in gestiunea bunurilor de natura alimentara.
  • Acesta presupune realizarea cel putin a urmatoarelor activitati:
  • Gestionarea tuturor stocurilor de materii prime;
  • Receptia fizica a bunurilor in depozit si confruntarea documentelor de intrare cu bunurile primite efectiv;
  • Verificarea documentelor privind calitatea si valabilitatea bunurilor;
  • Transmiterea imediata a documentelor privind intrarea bunurilor in gestiune catre contabilitate;
  • Pastrarea in depozit a bunurilor etichetate si marcate corespunzator (termen de valabilitate, data deschidere ambalaj etc.);
  • Transferul scriptic in softul de contabilitate al bunurilor din depozit in gestiunea destinatara la momentul eliberarii acestora din depozit;
  • Inregistrarea productiei de produse preparate in momentul realizarii acestora prin intermediul raportului de productie, direct in softul de contabilitate;
  • Realizarea aprovizionarii cu materii prime in functie de necesar, astfel incat sa existe in permanenta pe stoc materia prima necesara realizarii produselor preparate;
  • Alte activitati in legatura cu gestionarea eficienta si corecta a depozitului de materii prime de care raspunde.

Beneficii:
  • Salariu negociat in urma interviului de angajare;
  • Tichete de masa;
  • Decontarea transportului la si de la locul de munca;
  • Abonament de sanatate la o clinica privata, precum si alte prime/beneficii asa cum sunt prevazute in contractul colectiv de munca.

ROXER GRUP este o societate pe actiuni, cu o prezenta in piata de peste 25 de ani si aproximativ 47 de salariati. Seriozitatea, grija fata de clienti si fata de angajati ne-au ajutat sa crestem si sa ne dezvoltam in permanenta.
Avem mai multe linii de business, toate integrate in societate, intre care si Restaurantul Zebra Catering, situat pe Calea Baciului 1-3, Cluj. Capacitatea restaurantului este de aprox. 40 de persoane, iar echipa de lucru este formata din 9 persoane (bucatari si lucratori comerciali). Am functionat si functionam chiar si in aceasta perioada de pandemie, iar bucatarii nostri raspund cu brio multiplelor provocari in pregatirea preparatelor care se servesc pe terasa exterioara sau se trimit clientilor, prin serviciul propriu de delivery.

Te rugam sa accesezi site-ul nostru si pagina noastra de FB, sa afli mai multe detalii despre noi.
www.zebracateringcluj.ro

Expirat
GESTIONAR DEPOZIT RESTAURANT SI CATERING ZEBRA  -  Roxer Grup SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles