Publicat 20 Mar 2017 | Reactualizat 30 Mar 2017 | Expiră 20 Apr 2017

GESTIONAR DEPOZIT PRODUSE ALIMENTARE PREAMBALATE CRAIOVA

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

CARACTERISTICI DE PERSONALITATE: usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor in mediul profesional, conformist, ordonat , eficient, spirit practic, sociabilitate, tact, amabilitate.

- Inteligenta
- Integritate fizica
- Atentie concentrata si distributiva
- Initiativa
- Memorie vizuala
- Spirit organizatoric
- Capacitate de a lucra cu oamenii
- Rezistenta mare la stres
- Punctualitate
- Experienta pe un post similar minim 3 ani
- Fara antecedente penale

Descrierea jobului

ATRIBUTII (si sarcini aferente):

1. Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- Efectueaza inventarul stocului de marfa
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei
- Respecta legislatia de gestiune a stocurilor

2. Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor

3. Asigura miscarea stocurilor

4. Expediaza marfa catre clienti
- Urmareste ambaleaza si securizarea marfa in vederea livrarii

Suntem o companie care are ca principal obiect de activitate comertul in regim de distributie a produselor proprii cat si a produselor importate. Ca urmare a peste 20 de ani de activitate am capatat experienta si abilitatea de a anticipa nevoile consumatorilor.

GESTIONAR DEPOZIT PRODUSE ALIMENTARE PREAMBALATE CRAIOVA  -  SC SENIC COM SRL