Gestionar Depozit Piese de Schimb (Tehnic)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii in domeniul tehnic
  • Cunostinte dе limba engleza la nivel mediu
  • Abilitati de operare pe calculator (pachetul Office si alte programe-SAP/TeamApps)
  • Bune abilitati dе comunicare si organizare
  • Atentie la detalii

Descrierea jobului

  • Este responsabil de asigurarea stocului minim de piese de schimb
  • Lanseaza comenzi de aprovizionare pentru piese de schimb conform procedurilor interne
  • Monitorizeaza statusul comenzilor si termenele de livrare
  • Face receptia si tine evidenta echipamentelor cumparate pe investitii din momentul sosirii in fabrica si pana la punerea in functiune
  • Asigura depozitarea si etichetarea pieselor de schimb, a consumabilelor si a echipamentelor reparate
  • Elibereaza materialele din magazie pe baza de bonuri de consum
  • Lucreaza in stransa legatura cu echipa tehnica pentru a asigura prompt piesele de schimb
  • Prospecteaza piata pentru a identifica noi furnizori
  • Mentine o legatura stransa cu departamentul de contabilitate privind evidenta facturilor

Oferim:
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru multinational si profesionist
  • Pachet salarial motivant
  • Stabilitate
  • Instruire specifică

Betty Ice este unul dintre cei mai mari producatori de inghetata din Romania si a fost infiintata in 1994. Incepand cu anul 2018 si-a unit pasiunea pentru inghetata cu grupul Unilever, una dintre cele mai mari companii din lume de bunuri de larg consum.

Daca esti pasionat, muncitor si dornic de noi experiente, vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes si sa impartasesti cu ceilalti gustul fin al produselor noastre, te asteptam sa ne cunoastem.

Vino in echipa Betty Ice! Detalii referitoare la Informarea de confidentialitate Betty Ice, parte a grupului Unilever, gasiti aici: https://www.unilevernotices.com/romania/romanian/privacy-notice/notice.html

Publicat 24 mai 2022 Reactualizat 21 iun. 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos