Publicat 10 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

GESTIONAR DEPOZIT PIESE DE SCHIMB AUTO SI UTILAJE AGRICOLE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii finalizate/ scoala profesionala
Cunostinte minime de contabilitate primara
Persoana serioasa, organizata, responsabila, fara cazier judiciar.
Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Indroduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei, raportand eventualele diferente cantitative si calitative intre marfa fizica si cea scriptica.
Asigura miscarea stocurilor, pastrand evidenta documentelor predare/primire la zi.
Foloseste in mod eficient spatiul de depozitare a marfurilor.
Opereaza in stoc miscarile de marfa
Participa in mod activ, periodic sau ori de cate ori este nevoie la inventarierea stocului de marfa
Raporteaza orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
Colaboreaza cu celelalte departamente: contabilitate, atelier mecanic, agricultura, investitii, zootehnie.

Descrierea companiei

Afiliu Trans SRL
Societate specializata in agricultura si zootehnie cu peste 20 de ani vechime, dotata si utilata cu aparatura si utilaje de ultima generatie conform normelor europene.
Punem mare accent pe responsabilitate, organizare si atentie la detalii.
ATENTIE!!! Societatea angajatoare se afla in com. AMARU jud. BUZAU

Expirat
GESTIONAR DEPOZIT PIESE DE SCHIMB AUTO SI UTILAJE AGRICOLE  -  SC AFILIU TRANS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles