Gestionar depozit materiale de constructii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2800 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce trebuie să faci?
- să-ți placă să lucrezi în echipă;
- să-ți placă ordinea și disciplina;
- să-ți placă să te implici;
- să respecți procedurile interne

Descrierea jobului

Se oferă:
- salariu fix;
- bonusuri lunare în funcție de vânzări;
- bonuri de masa;
- decontare transport;
- al 13-lea salar;
- premii de Paște/Crăciun.

Suntem o companie cu tradiție de success în domeniul materialelor de construcții, iar anul acesta aniversăm 30 de ani de activitate.
Dacă vrei să faci parte din echipa noastră și vrei să sărbătorim împreună îți așteptăm cv-ul tău specific fiecărui post la adresa de e-mail hr@multicomgroup.ro, informații la numîărul de telefon 0748 887 347.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 13 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022