Publicat 20 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

GESTIONAR DEPOZIT MATERIALE de CONSTRUCTII

CONFIDENTIAL
1 post

Criterii de selecție

  • Peste 5 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Experienta in gestionarea si vanzarea materialelor de constructii, electrice, sanitare
Absolvent studii medii/superioare
Cunostinte pachet Office
Cunostinte program gestiune SAGA
Persoana calma, organizata, cu simt de raspundere, atenta la detalii si la nevoile clientului

Descrierea jobului

Receptionarea fizica corecta - cantitativa si calitativa, a bunurilor in depozit
Introducerea in sistemul de gestiune a produselor, pe baza documentelor de intrare
Operarea zilnica a miscarilor de stoc in programul de gestiune
Actualizarea zilnica a stocului de marfa si pastrarea documentelor justificative privind evidenta stocurilor de marfa
Organizare si asezare marfuri in depozit
Vanzare marfuri din depozit (inregistrate prin casa de marcat)
Program de lucru : L-V 8:00 -17:30
Locatie: in apropiere (3 min) de Statia de Metrou GRIVITA (sau vis-a-vis de GRIRO - Calea Grivitei, Sector 1)

Beneficii:
Salariu net, lunar, pentru perioada de proba (90 zile): 2000 lei, plus comision din vanzari
Crestere salariala dupa perioada de proba functie de vanzari
Contract de munca pe perioada nedeterminata semnat din prima zi de angajare
Abonament pe mijloace de transport in comun
Telefon de serviciu
Abonament servicii medicale la o clinica privata

Descrierea companiei

Companie cu o experienta de 23 ani pe piata de profil.

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

GESTIONAR DEPOZIT MATERIALE de CONSTRUCTII  -  CONFIDENTIAL