de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Gestionar depozit marfa

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii
- Experienta in domeniu de minim un an
- Bune cunostinte de operare PC (Neomanager prezinta avantaj)
- Capacitate de coordonare,organizare si planificare
- Rezistenta la stres

Descrierea jobului

- Prelucrarea cu acuratete a miscarilor si inregistrarea corecta a stocurilor de produse
- Conducerea activitatii echipei de manipulanti
- Efectuarea periodica a inventarului
- Pregatirea comenzilor
- Verificarea loturilor pentru livrare
- Intocmirea rapoartelor de activitate
- Intocmirea si arhivarea documentelor primare
- Verificarea zilnica a conditiilor de depozitare
- Receptia si predarea pe baza de documente a produselor din gestiune
- Identificarea si inregistrarea oricarei probleme cu privire la produse si procese
- Initierea de masuri corective si de control al produsului neconform

Firma Josi este o companie tanara, cu potential mare si ambitii pe masura. A luat fiinta ca o afacere de familie, cu numai doi angajati si, in scurt timp, a devenit unul din principalii distribuitori de produse lactate pentru marile magazine din Bucuresti si judetul Ilfov.
Josi Logistic ofera o gama variata de produse lactate cum ar fi: branza de vaci, oaie si capra din diferite zone ale tarii, cascaval - diferite sortimente, branza topita, iaurt, sana, smantana, lapte batut, unt si margarina si, pe langa acestea, masline si oua.

Expirat
Gestionar depozit marfa  -  JOSI LOGISTIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles