Publicat 11 Apr 2019 | Expiră 12 Mai 2019

Gestionar depozit - manipulant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana energica , cu experienta in activitatea de picking, pregatire comenzi;
· rezistent la efort fizic, stres, manipulare marfa;
· atent la detalii , cu simt de raspundere si rapid in efectuarea activitatilor;
· organizat, concentrat, responsabil, eficient;
· detinator de permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Ajutor gestionar, ajuta la pregatirea si manipularea marfii in depozit .
Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;.
Opereaza in stoc miscarile de marfa; Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozit;
Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei;
Asigura miscarea stocurilor;
Expediaza marfa catre clienti;
Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;

Cooperativa Tara Mea are ca misiune comercializarea si promovarea produselor romanesti in formatele moderne de comert, prin selectarea si constructia unui portofloliu de produse ce indeplinesc toate normele si cerintele de calitate, asigurand parteneriate avantajoase pentru toti membrii

Expirat
Gestionar depozit - manipulant  -  Cooperativa Agricola Integrata Tara mea

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles