Publicat 25 Dec 2011 | Expiră 26 Ian 2012

Gestionar depozit elemente fier forjat Tecuci

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Corect si serios. Punctual si de cuvant avand referinte de la ultimul loc de munca.Disponibilitatea la programul 08-17 de luni pana vineri si 08-14 sambata ,duminica fiind liber.
Fara probleme personale care sa necesite invoiri neprevazute.
Varsta peste 40 de ani.

Descrierea jobului

Gestionare si vanzarea elementelor si profilelor pentru constructia de lucrari din fier forjat.
Ofera consultanta clientilor in alegerea modelului.Capacitatea de negociere si convingere a clientului.
Salariu atractiv,conditii bune de lucru.

Descrierea companiei

Importator si distribuitor de elemente din fier forjat.
Distribuim in toata tara elemente si ornamente pentru porti si garduri din fier forjat.
Depozit in Tecuci.

Expirat
Gestionar depozit elemente fier forjat Tecuci  -  cema

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles