Publicat 13 Ian 2021 | Expiră 13 Feb 2021

Gestionar depozit/ CSR depozit Bacău

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minima in gestiune de 2-3 ani;
Punctualitate, atentie la detalii;
Bun organizator;
Ordonat, implicat;
Studii medii – cunostinte minime calculator;
Persoana serioasa, organizata, meticuloasa, responsabila, fara cazier judiciar; disciplinata, cu respect pentru reguli si autoritate;
Eficienta in lucrul individual si in echipa.

Descrierea jobului

Efectueaza reeceptia cantitativa si calitativa a marfurilor;
Raspunde de gestiunea intregului stoc;
Coordoneaza si participa la selectarea produselor pe clienti;
Coordoneaza activitatea in depozit;
Verifica orice iesire/livrare de marfa in raport cu documentele de livrare.Beneficii:

Beneficii:
Salariu atractiv;
Tichete de masa;
Stabilitatea postului pe termen lung;
Posibilitate de avansare in cariera;
Asigurare medicala privata;

Compania promoveaza solutii si tehnologii destinate tuturor fermierilor, fiind permanent alaturi de clientii nostri pentru a le putea oferii produse moderne si performante, adaptate. Principalii parteneri sunt: Pioneer, Timac Agro, Euralis, KWS, Adama, Tiriac Energy, Ameropa, Lebosol etc.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Gestionar depozit/ CSR depozit Bacău  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles