Publicat 19 Feb 2019 | Reactualizat 19 Mar 2019 | Expiră 22 Mar 2019

Gestionar Depozit - Craiova

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii
Experienţă minim 3 ani gestiune materiale de construcții
Persoană ordonată, responsabilă, cu atenție distributivă și spirit organizatoric
Fără antecedente penale
Autorizație ISCIR motostivuitorist - avantaj

Descrierea jobului

Gestionează fizic produsele din gestiunea alocată
Verifică și întocmește documentele asociate intrării/ ieșirii produselor în/din stoc
Respectă legislația de gestiune a stocurilor
Coordoneză echipa cu care lucrează

Beneficii:
Salariu motivant și tichete de masă
Bonusuri, în funcție de realizări
Instruire şi posibilitate de dezvoltare profesională

Prezentă de peste 20 de ani în comerțul și procesarea de produse metalurgice, MAIRON Galați SA este una din cele trei companii românești, marca MAIRON. Echipa noastră, care depășește 650 de membrii, împreună cu echipa extinsă a partenerilor de afaceri i-au câștigat și consolidat o poziție importantă grupului MAIRON în piața de profil.

Împreună performăm într-un parteneriat pe termen lung.

Expirat
Gestionar Depozit - Craiova  -  MAIRON

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles