Publicat 27 Iul 2020 | Reactualizat 24 Aug 2020 | Expiră 27 Aug 2020

GESTIONAR DEPOZIT CONSTANTA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa/responsabila, hotarata, adaptabila;
Sa aiba capacitatea de autocontrol, atitudine pozitiva;
Bun spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare;
Sa fie apt din punct de vedere medical.
Sa fie cinstit, loial și disciplinat, dand dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata și corecta fața de toate persoanele cu care vine in contact;

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara in depozitul Global Plast din Constanta

Asigura gestiunea fizica si monitorizarea stocului de marfa
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei
Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie
Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi
Preda marfa catre client conform documentelor emise
Identifica produsele rapid si corect pentru satisfacerea solicitarii
Facturile sunt inregistrate corect conform procedurilor interne si legale
Verifica starea produselor din stoc periodic conform normelor interne si a normelor de calitate ale producatorului
Verifica stocul de produse la sfarsitul fiecarei zile de lucru si de cate ori este cerut de catre superiorul ierarhic pentru actualizare
Depoziteaza produsele din stoc cu respectarea NPM si PSI
Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct
Sa valorifice patrimoniul cu responsabilitate fata de interesele, nevoile si dorintele institutiei
Sa identifice surse de autoinstruire
Sa verifice existenta si valabilitatea documentelor necesare;
Sa raspunda la toate solicitarile venite din partea administratorului pentru indeplinirea unor sarcini conforme fișei postului;

Global Plast este unul dintre cei mai importanti si mai cunoscuti producatori si distribuitori de articole de unica folosinta, menaj si curatenie, solutii de ambalare, lumanari tip pastila si candele, produse din hartie.

Gama de produse comercializate include peste 4000 de articole.

Obiectivul nostru este sa putem oferi consumatorului final tot ceea ce acesta foloseste in gospodarie, in viata de zi cu zi, la cel mai convenabil raport pret-calitate de pe piata!

Prin garantarea constanta a calitatii si printr-o politica sustinuta de inovare a produselor si a serviciilor, Global Plast Horeca a reusit sa devina unul din liderii in domeniu.

Expirat
GESTIONAR DEPOZIT CONSTANTA  -  GLOBAL PLAST

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles