GESTIONAR DEPOZIT - BUCURESTI,BRASOV,TIMISOARA,IASI,SUCEAVA

TERRANOVA - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Gestionar:
- obligatoriu bacalaureat
- cunostinte de baza de operare calculator;
-spirit de echipa
-Bune abilitati de comunicare si relationare.
-Spirit organizatoric si de lucru
-Disponibilitate de lucru in schimburi
-Disponibilitate de lucru in week-end ( ocazional)

Descrierea jobului

Gestionarul depozitului are urmatoarele responsabilitati:
- receptionarea produselor conform procedurilor interne
- pregatirea necesarului de marfa pentru magazin
- organizarea si asezarea produselor pe rafturi conform procedurii interne
- sarcini legate de functionarea corecta a depozitului dupa instructiunile directorului de magazin
- verificarea marfii din punct de vedere calitativ

Descrierea companiei

Brand international Terranova
Publicat 5 aug. 2022 Expiră 4 sept. 2022