Publicat 02 Mar 2018 | Reactualizat 01 Apr 2018 | Expiră 02 Apr 2018

Gestionar Custode Sala

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Monaco Club te vrea in echipa sa:

Cautam persone prietenoase,cu simptul umorului, sincere, responsabile carora sa le faca placere sa lucreze cu oamenii, intr-un mediu de munca dinamic si placut, alaturi de o echipa tanara si frumoasa .

Descrierea jobului:
Postul disponibil este de Gestionar Custode sala , nefiind necesara experienta: se acorda training inca din prima zi de activitate.

Beneficii:
-Monaco Club iti ofera cel mai atractiv si motivant pachet salarial din domeniu.
- beneficii de sala de fitness si hair styling din partea firmei.
-program flexibil.
-mediu de munca dinamic si placut.

Contact:
-adresa de mail: resurseumane@goldprest.ro
-numar de telefon: 0730018557
MONACO CLUB TE VREA PARTENER, AVEM NEVOIE DE TITULARI NU DE REZERVE.

Monaco e in frunte. Restul..... nu conteaza
(doar la noi poti fi propriul tau manager)

Descrierea jobului

Beneficii:

Contact:

Compania noastra isi desfasora activitatea de exploatare a mijloacelor electronice de joc de peste 14 ani.

Expirat
Gestionar Custode Sala  -  SC GOLDPREST IMPEX SRL