GESTIONAR-CONSULTANT PIESE DE SCHIMB

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte
- Studii medii;
- Experienta pe un post similar min. 1 an;
- Cunostiinte de utilizare a documentelor fiscale;
- Spirit organizatoric;
- Persoana corecta, dedicata, serioasa ,cu simt al raspunderii;
- Cunostinte de utilizare a calculatorului, Microsoft Office

Descrierea jobului

- Receptia cantitativa si calitativa a produselor comercializate;
- Pregatirea materialelor pe baza facturii fiscale;
- Verificarea cu atentie a materialelor predate catre client;
- Activitati de manipulare a marfii in depozit;
- Gestionarea corecta a stocurilor;
-Consilierea clientilor;
- Participarea la inventarele lunare,semestriale,anuale.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Bonuri de masa;
- Decontarea transportului in comun;
- Mediu de lucru profesionist.

Importator si distribuitor de materiale pentru instalatii si echipamente termice.

Succesul pe plan profesional presupune pregatire , disciplina si multa munca. Daca nu esti speriat de aceste lucruri , indeplinesti cerintele de mai jos si crezi ca faci la un nivel avansat ceea ce apare in descrierea postului, te rugam sa aplici CV-ul tau pentru acest post. Te asteptam in echipa noastra! Nu toti reusesc, dar daca o echipa de 120 de oameni au reusit, ai si tu sanse reale!
Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos