de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

GESTIONAR CLIENTI, VORBITOR DE LB. GERMANA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare;
  • Bune cunostinte de limba germana scris si vorbit;
  • Persoana sociabila cu bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte PC: MS Office;
  • Cunoasterea unui sistem software de operare date constituie un avantaj;
  • Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj;
  • Rezistenta la stres si capacitate de rezolvare a problemelor;
  • Abilitati de ascultare activa si disponibilitate de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Dedicare pentru rezolvarea solicitarilor clientilor;

Descrierea jobului

  • Preluarea comenzilor si introducerea acestora in sistem;
  • Intocmirea facturilor si altor documente necesare transportului marfii;
  • Mentinerea legaturii cu clientii prin telefon si e-mail;
  • Participa la sedinte/intalniri cu clientii;
  • Intocmeste rapoarte privind situatia comenzilor.

Expirat
GESTIONAR CLIENTI, VORBITOR DE LB. GERMANA  -  GP SOFA INTERNATIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles