GESTIONAR BUCURESTI,BRASOV SI IASI

CONFIDENTIAL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Gestionar:
- obligatoriu bacalaureat
- cunostinte de baza de operare calculator;
-spirit de echipa
-Bune abilitati de comunicare si relationare.
-Spirit organizatoric si de lucru
-Disponibilitate de lucru in schimburi
-Disponibilitate de lucru in week-end ( ocazional)

Descrierea jobului

Gestionarul depozitului are urmatoarele responsabilitati:
- receptionarea produselor conform procedurilor interne
- pregatirea necesarului de marfa pentru magazin
- organizarea si asezarea produselor pe rafturi conform procedurii interne
- sarcini legate de functionarea corecta a depozitului dupa instructiunile directorului de magazin
- verificarea marfii din punct de vedere calitativ
Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos