Publicat 20 Iul 2021 | Reactualizat 31 Iul 2021 | Expiră 19 Aug 2021

Gestionar Bucatarie

1 post

Candidatul ideal

Studii medii;
Experienta in activitati de gestiune minim 6 luni pe un post similar;
Cunostinte de utilizare a calculatorului (de preferat in operare intr-un program de gestiune);
Capacitatea de invatare rapida si atentie la detalii;
Capacitate buna de comunicare si spirit de echipa;
Aptitudini organizatorice, rigurozitate in indeplinirea sarcinilor si seriozitate;
Disponibilitate pentru a lucra in ture de luni-vineri (8- 17.00)

Descrierea jobului

Primeste, organizeaza, pastreaza si distribuie marfurile aflate in gestiune;

Raspunde pentru marfurile aflate in gestiune si organizeaza activitatea de livrari (incarcari/descarcari camioane) conform graficului. asigura gestiunea fizica a stocurilor;
- efectueaza toate activitatile specifice de gestiune: intrari/iesiri, transferuri, livrari, retururi;
- face inregistrarile de marfa pe baza documentelor de intrare in sistemul informatic si arhiveaza toate documentele justificative legate de stocuri;
- colaboreaza cu Dep. Financiar-Contabilitate in vederea asigurarii miscarii stocurilor;
- receptioneaza marfurile d.p.d.v. cantitativ si calitativ;
- face achizitii de materii prime, obiecte de inventar si consumabile pe baza necesarului pe care il primeste ciclic;
- participa activ si eficient la inventarierea bunurilor din gestiune (inventar anual si periodic);
- raporteaza orice discrepanta in stocuri.

Descrierea companiei

Japanos friends

Gestionar Bucatarie  -  KANPAI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles