Gestionar - Autoklass Chitila

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Studii medii;
• Experienta pe o pozitie similara de cel putin 3 ani;
• Cunostinte de operare PC (MS Office);
• Atentie la detalii, foarte buna organizare.

Descrierea jobului

• Preia toate produsele sosite de la furnizori si verifica documentele insotitoare (avize de insotire marfa si facturi), coordoneaza descarcarea si depozitarea produselor in zona in care vor fi receptionate;
• Asigura depozitarea corecta, in conformitate cu indicatiile producatorilor, pe categorii si tipuri de produse in spatiul de depozitare;
• Elibereaza din magazie piesele si materialele necesare executarii lucrarilor de service;
• Raspunde pentru pastrarea corespunzatoare si arhivarea tuturor documentelor departamentului.

Oferta:
Pachet salarial competitiv;
Tichete de masa;
Oportunitatea de dezvoltare profesionala si de a lucra intr-un mediu profesionist.

Autoklass Center s-a nascut din dorinta de a oferi mai mult decat o masina: o solutie personalizata. Pentru asta se bazeaza pe intelegerea profunda atat a masinilor comercializate, cat si a oamenilor. Pentru fiecare exista masina potrivita iar Autoklass Center este gata sa va ajute sa o gasiti pe a dumneavoastra, in functie de personalitatea si stilul dumneavoastra de viata. Autoklass Center este mai mult decat un dealer auto, este un bun partener de drum. Autoklass Center, primul centru autorizat Mercedes-Benz la standarde de marca din Romania cu 7 locatii nationale, apartine Romstal Group. Autoklass Center Bucuresti a fost infiintata in 2003, iar in anul 2007 devine grup ca urmare a fuziunii prin absorbtie a Autoklass SA Sibiu (2001) si Autoklass SRL Constanta (2000), compania are in prezent sucursale in Bucuresti (Mihai Bravu), Ilfov (Chitila, Pipera), Sibiu, Constanta, Ploiesti si Timisoara.
Publicat 27 Iul. 2022 Reactualizat 19 Aug. 2022 Expiră 26 Aug. 2022