de ani Fără Frică...

Publicat 29 Sep 2008 | Expiră 30 Oct 2008

Gestionar ajutor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii
Abilitati de comunicare
Persoana organizat, cu initiativa
Constituie un avantaj absolvirea unui liceu cu profil electric
Fara cazier

Descrierea jobului

Participa la receptia marfurilor
Pregateste marfa pentru livrare
Incarca marfa pentru livrare
Efectueaza inventarul zilnic impreuna cu getsionarii
Se ofera:
Parchet salarial atractiv
Bonuri de masa
Telefon mobil

Descrierea companiei

companie nationala de distributie

Expirat
Gestionar ajutor  -  CHORUS M&D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles