Publicat 04 Ian 2017 | Reactualizat 01 Feb 2017 | Expiră 05 Feb 2017

Geometru Piese Ambutisaj

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice in domeniul Inginerie Auto : IMST, Autovehicule Rutiere, Inginerie Mecanica;
- Cunostinte generale despre Motor / Cutie Viteza;
- Cunostinte productia pieselor din Aluminiu;
- Bune cunostinte de desen tehnic si CATIA V5;
- Cunostinte solide pentru proiectare tehnologica;
- Cunostinte solide despsre cotare ISO;
- Cunostinte generale despre prelucrare pe centre de uzinaj;
- Bune cunostinte de limba Franceza.

Descrierea jobului

- Gestioneaza procesul si produsele, din punct de vedere geometrie;
- Asigura si tine sub control geometria caroseriei asamblate, in scopul mentinerii calitatii acesteia;
- Modifica documentatia si dispozitivele de asamblare geometrie, ca urmare a evolutiilor produs / proces;
- Optimizeaza planul de supraveghere geometrie si contribuie la implementarea noilor proiecte.

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehicului viitorului.

Expirat
Geometru Piese Ambutisaj  -  Grup Renault Romania