de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mar 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Generalist Resurse Umane - Dragasani

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experiență minimă de 3 ani într-un rol HR
Demonstrarea experienței de lucru într-o companie multinationala
Cunoașterea proceselor locale de ocupare a forței de muncă
Diplomă în resurse umane
Abilități de comunicare verbal si scris, in limba romana si engleza, atenție la detalii.
Utilizator experiemtnat de Microsoft Word, Excel și PowerPoint

Descrierea jobului

- Va raporta managerului resurse umane.
- Acest rol va oferi un sprijin operațional pentru resurse umane managerilor si colegilor din cadrul departamentului.
- Administrarea tuturor înregistrărilor angajaților și a tuturor modelelor HR, in sistemele informatice existente
- Pregătirea contractelor de muncă și modificarea contractului prin acte aditionale
- Asumarea colaborarii cu toti angajatii din fabrica prin raspunsuri de orice natura întrebărilor angajaților
- Asistarea managerilor în dezvoltarea politicilor și implementarea formării și politicii de resurse umane
- Participarea activa la dezvoltarea obiectivelor strategice ale companiei, cascadand misunea, valorile si viziunea companiei in obiective specifice, masurabile
- Coordonarea recrutării de personal nou, considerand colaborarea cu agentiile de recrutare, recrutare directa, prin identificarea surselor de promovare a posturilor disponibile, interviuri individuale, de grup, assessments
- Participarea activa, alaturi de MRU la elaborarea planului de training, a planurilor de evaluare periodica, la implementarea de schimbari organizationale si functionale

MW este lider pe piața de roți din oțel pentru toate tipurile de vehicule. Fiecare model este proiectat, testat și fabricat cu garanția unor standarde de siguranță de vârf atât pentru lucrătorii producătoare, cât și pentru utilizatorii vehiculelor.

Expirat
Generalist Resurse Umane - Dragasani  -  MW Romania SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles