Publicat 10 Sep 2021 | Reactualizat 19 Sep 2021 | Expiră 10 Oct 2021

Fundraiser UNICEF

25 posturi

Candidatul ideal

Fundraiserii UNICEF te vor în echipa lor! Vino cu entuziasm și determinare, experiența o construim împreună!
Spune-le și prietenilor tăi despre job și puteți avea împreună interviul. Hai în #BlueTeam UNICEF!

Descrierea jobului

Ce vei face?

Vei aborda cât mai multe persoane respectând normele de distanțare, le vei vorbi despre munca UNICEF în folosul copiilor și le vei convinge să susțină cauza printr-o donație lunară, prin semnarea unui mandat de debit direct;

Vei lucra în echipe de minimum doi, maximum patru Fundraiseri, când vremea nu permite vom activa în hypermarket-uri, centre comerciale, agenții bancare și clădiri de birouri. Când vremea va fi prietenoasă vom lucra în aer liber, în zonele circulate din București. Ținem cont de regulile impuse de pandemie și modificăm punctul de lucru al echipelor în funcție de acestea.

Ce îți oferim?

  • Salariu fix, 12,5 RON NET/oră plus bonusuri, în funcție de performanță;
  • Program flexibil de 4 ore/zi, 5 zile/săptămână, cu posibilitatea de a îți alege intervalul în care lucrezi;
  • Poți să avansezi în cariera de Fundraiser, să devii Team Leader și să coordonezi propria ta echipă;
  • Training inițial teoretic și practic, apoi susținere permanentă pentru a te ajuta să devii mai eficient;
  • Oportunități și training-uri cu specialiști din diferite domenii: comunicare, vânzări, etc.;
  • Colegi entuziaști și săritori, care abia așteaptă să te cunoască și să creșteți împreună într-o echipă unită;
  • Vei primi echipament de protecție (masca facială, dezinfectant) pentru a te putea proteja și pentru a respecta regulile împotriva pandemiei de COVID-19.

Fondul Naţiunilor Unite pentru Copii (UNICEF) activează în 190 de ţări şi teritorii, inclusiv în România, făcând tot posibilul să ajute fiecare copil să supravieţuiască, să se dezvolte şi să îşi atingă potenţialul maxim, pentru a crea o lume mai bună.

Noi suntem UNICEF. Suntem alături de fiecare copil, oriunde în lume.

Şi nu renunţăm niciodată.

Fundraiser UNICEF  -  UNICEF Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles