FUNDAMENTAL BUYER

SC LIFEIN JOB SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
Diplomă universitară în Inginerie managerială sau echivalent;
5-7 ani experiență pe un post similar;
Cunoașterea tehnicilor de aprovizionare și achiziție, precum și dexteritate în „citirea” pieței;
Abilități remarcabile de comunicare și negociere;
Excelente abilități organizatorice și de gestionare a timpului;
Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat, cunoașterea limbii italiene reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Responsabil pentru planificarea, selectarea și achiziționarea cantităților de bunuri și mărfuri care sunt apoi vândute în magazine;
Responsabil cu gestionarea aprovizionării cu produse și servicii a proiectului;
Menținerea unei relații bune cu agenții de vânzări;
Gestionarea relaţiilor cu furnizorii,negociind condiţiile de aprovizionare în ceea ce priveşte costul, calitatea, nivelul serviciului, termenele şi plăţile aferente.

LifeIn Job este o agentie de recrutare, selectie si leasing de personal.

Pentru detalii, accesati www.lifeinjob.ro.

Bld. Eroilor de la Tisa, nr.37/A, etaj 1, Timisoara, Jud. Timis. Tel: 0748121277; Tel/ Fax: 0256-432102

Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos