FUNCTIONAR EVIDENTA STOCURI AGIGEA ( CONSTANTA)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unui loc de munca stabil si sigur, intr-un mediu de lucru dinamic?
Te asteptam in echipa Tehnoinvest, companie specializata in reciclarea deseurilor;
Cu o experienta de peste 20 ani in acest domeniu;
Daca esti curios, mai multe informatii pe www.tehnoinvest.eu

Cerinte:
Cunostinte de contabilitate primara;
Cunoştinţe de operare PC (MS Office).

Descrierea jobului

- Verifica si inregistreaza documentele de livrare a marfii(aviz, tichet cantar, CMR.etc);
- Intocmeste NIR-ul si inregistreaza cantitatile de marfa receptionate;
- Inregistreaza facturi de consumabile, etc;
- Prelucreaza informatiile referitoare la stocul de marfa.

Ce oferim:
- Pachet salarial motivant;
-Transport la locul de munca.

Tehnoinvest este o companie specializata in reciclarea si furnizarea de fier vechi catre otelariile din Romania si Turcia, cu o experienta de peste 20 de ani in acest domeniu.

Mai multe informatii gasiti pe www.tehnoinvest.eu

Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 22 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos