FUNCTIONAR BIROU INFORMATII CLIENTI

ANCHOR GRUP S.A. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii: minim studii medii;
  • Lb. engleza – nivel mediu​;
  • Flexibilitate si deschidere catre client;
  • Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul;
  • Dinamism si spirit de echipa;
  • Disponibilitate pentru lucrul in ture si in weekend.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • asigura serviciul de informare a vizitatorilor centrului comercial, cu privire la amplasarea spatiilor comerciale si de agrement;
  • aduce la cunostinta vizitatorilor, informatii de interes general cu privire la restrictiile si atentionarile speciale din incinta centrului comercial;
  • asigura informarea vizitatorilor centrului comercial cu privire la promotiile, evenimentele si campaniile aflate in desfasurare;
  • acorda sprijin necesar clientilor in cazul unei reclamatii/nemultumiri a acestora referitoare la serviciile oferite de centrul comercial sau de chiriasii acestuia;
  • participa activ la campaniile de marketing prin realizarea de rapoarte, oferirea de cadouri, inscrieri in baza de date, etc;
  • receptionarea corespondentei si preluarea apelurilor telefonice.

Descrierea companiei

ADMINISTRAREA IMOBILELOR
Publicat 16 mai 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos