Functionar adminstrativ

TRANS SESE SRL - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Candidatul ideal trebuie sa aiba bune cunostinte de operare PC, excel si baze de date, rapiditate in operare PC si studii medii absolvite (diploma bacalaureat).
  • Cautam o persoana entuziasta, orientata pe solutii si rezultat, foarte sigura pe ea, capabila sa asimileze rapid cunostinte noi, atenta la detalii, ordonata si responsabila, care sa stie sa adune datele necesare si sa le introduca corect in sistem.
  • Se cauta o persoana foarte organizata careia sa ii placa sa lucreze in echipa, o persoana meticuloasa si riguroasa.
  • Cunostinte de lb spaniola

Descrierea jobului

  • Realizarea de sarcini administrative legate de gestionarea flotei și a conducătorilor auto;
  • Verificarea corectitudinii documentelor justificative; realizarea controlului si monitorizarea documentelelor în baza de date a conducatorilor auto;
  • Identificarea de noi conducatori auto disponibili pentru angajare;
  • Acordarea de suport pe partea de flota in ceea ce priveste permisele pentru Comunitatea Europeana;
  • Realizarea deconturilor pentru conducatorii auto;
  • Realizarea de evidente si statistici si alte seturi de date;
  • Sortarea si arhivarea documentelor ce tin de dosarele personale ale conducătorilor auto;
  • Oferirea de informații necesare angajaților și colaboratorilor;
  • Acordarea de suport pentru activitățile de control al calității.

Beneficii oferite:
  • Pachet salarial motivant si tichete masa;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic;
  • Dezvoltarea carierei in domeniul transporturilor.

Cultura noastră se bazează pe pasiune, efort și exigențe zilnice, reflectate în serviciul pe care îl oferim clienților interni și externi. Mai presus de toate, se află personalul, care transmite și are entuziasm pentru a colabora la îmbunătățirea companiei și astfel obținerea succesului. Echipa Sesé este formata din peste 1.000 de persoane angajate si implicate in realizarea acestui proiect comun: EFORT IN SERVICIUL CLIENTULUI.
Angajamentul nostru față de calitatea umană și procesele de management fac parte din cultura noastră, mizând pe internaționalizare, trecând nu numai granița noastră, ci și mergând pe alte continente precum Africa sau America.

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022