Functionar administrativ

SCM IFN ROMCOM SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

ȘTII CĂ AI PROFILUL PE CARE ÎL CĂUTĂM DACĂ
  • Esti o persoană activă si îți plac provocările
  • Ai cunostințe comerciale de bază (noțiuni de bază de contabilitate, întocmire diverse documente etc.)
  • Esti atent(a) la detalii dar si proactiv(a)
  • Esti organizat(a) si responsabil(a)
  • Esti prieten(a) cu MSOffice
VEI AVEA UN PLUS LA EVALUARE DACĂ
  • Ai experiența anterioară în domeniul serviciilor financiare

Descrierea jobului

LA CE RESPONSIBILITĂȚI SĂ TE AȘTEPȚI?
  • operare facturi achiziții diverse;
  • Oferirea de informații clientilor despre ratele scadente conform contractelor de împrumut;
  • Efectuarea tuturor operațiunilor bănești prin casierie: încasări și plăți, precum și intocmirea zilnică a registrului de casă;
  • Transmiterea periodică de confirmări de solduri clienților companiei;
  • Întocmirea de diverse rapoarte privind soldul clienților ;
  • Oferirea suportului necesar departamentului juridic cu privire la clienții aflați în litigiu
  • Preluarea și distribuirea corespondenței ;
  • Comandare bonuri de masa pentru salariați;
CE BENEFICII ADUCE ACEST POST?
  • Ai oportunitatea să lucrezi într-o organizație dinamică, aflată pe un trend susținut de creștere
  • Vei putea să îți dezvolți cunoștințele și abilitățile în domeniul serviciilor financiare
  • Vei cunoaște oameni cu spirit antreprenorial dezvoltat, din diverse sectoare de activitate

Descrierea companiei

CÂTE CEVA DESPRE NOI
  • IFN ROMCOM SA este divizia de finanțare din cadrul grupului ROMCOM (www.romcom.ro), care are peste 25 ani de experiență în furnizarea de servicii de dezvoltare pentru afaceri mici și mijlocii din România prin finanțare, consultanță și training. IFN ROMCOM SA oferă credite de investiții și capital de lucru afacerilor mici și mijlocii.
Publicat 2 nov. 2021 Expiră 2 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos