Publicat 16 Oct 2020 | Reactualizat 25 Oct 2020 | Expiră 15 Nov 2020

FUNCTIONAR ADMINISTRATIV

1 post

Candidatul ideal

  • Ești o persoană sinceră, responsabilă și integră;
  • Ai cunoștințe minime de fiscalitate;
  • Ai experiență în înregistrări contabile, stocuri;
  • Ești o persoană calmă și răbdătoare;
  • Dai întotdeauna dovadă de atenție la detalii;
  • Ai deschidere și interes constant spre a învăța lucruri noi și a le îmbunătăți continuu;
  • Ai abilități excelente de comunicare, atitudine proactiva și spirit de echipă;
  • Ai foarte bune abilități de organizare și prioritizare;
  • Ai experiență cu programe de contabilitate și flexibilitate în folosirea diferitelor programe;
  • Ai competențe foarte bune în utilizarea pachetelor Microsoft Office, în special Excel.

Descrierea jobului

  • Vei completа formulаrеle de contаbilitatе primаră: facturi, avizе, etc;
  • Vei arhiva documente financiar-contabile;
  • Vei plasa comenzi pentru timbre și banderole;
  • Vei colecta, analiza și sintetiza informațiile necesare pentru întocmirea rapoartelor și situațiilor solicitate.

După angajare, vei beneficia de training, având acces la absolut toate informațiile necesare pentru ca tu să îți poți desfășura activitatea cu succes. Totul se învață, e nevoie doar de omul potrivit, dornic de perfecționare. Vei avea echipa alături să te ghideze.

Beneficii
  • Salariu 2300 lei net;
  • Tichete de masa;
  • Transport asigurat;
  • Reale posibilități de promovare;
  • Evenimente cu echipa;
  • Program de lucru luni-vineri de la 10:00-19:00, cu 1 ora pauză de masa;
  • Mediu de lucru tânăr și dinamic.
Activitatea se desfășoară la sediul din Tunari, Șoseaua de Centură nr. 30A

FineStore.ro este afacerea de succes a unei echipe pline de entuziasm, care, prin natura firii lor ambițioase și perfecționiste și-au dorit să satisfacă o piață în continuă dinamică, însetată de un serviciu simplu, confortabil, accesibil și mai ales de calitate. Încă de la prima sticlă vândută, echipa FineStore.ro nu a încetat să vină în întâmpinarea cererilor diversificate de pe piață, încercând constant să își completeze gama de produse și să perfecționeze experiența finală a clientului. S-au extins într-un ritm constant şi rapid în mare parte datorită recomandărilor făcute de către clienții mulțumiți de excelența produsului , de prețul corect și mai ales de seriozitatea serviciului prestat.

FUNCTIONAR ADMINISTRATIV  -  Finestore Distribution S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles