Publicat 28 Iun 2021 | Reactualizat 28 Iul 2021 | Expiră 29 Iul 2021

Functionar administrativ (permis cat. B)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Posesor permis categoria B
- Studii medii finalizate
- Disponibilitate pentru efort fizic
- Persoana organizata, cu simt practic si orientata catre rezultate
- Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa

Descrierea jobului

- Livreaza documente catre clientii companiei din Bucuresti si din imprejurimi
- Achizitioneaza si transporta materiale consumabile necesare companiei
- Instaleaza si verifica tehnic echipamentele de birou
- Asigura service-ul pentru toate masinile firmei
- Deruleaza lucrarile tehnice necesare in birourile companiei

Cu o prezenta in 24 de tari din Europa si avand peste 160 de parteneri la nivel mondial, Intrum este liderul industriei de credit management si colectare de creante.

Misiunea Intrum este de a ajuta atat companiile cat si consumatorii sa devina liberi de datorii si sa isi gasească echilibrul financiar.

Cu grija pentru clientii si consumatorii sai si prin serviciile de imbunatatire a fluxului de numerar, Intrum deschide calea spre o economie puternica.

Intrum Romania are o echipa locala de peste 250 de profesionisti iar, la nivel european, colectivul Intrum numara peste 9 500 de angajati.

Pentru mai multe informatii va invitam sa accesati www.intrum.ro

Expirat
Functionar administrativ (permis cat. B)  -  Intrum Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles