Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 08 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

FUNCTIONAR ADMINISTRATIV CU ATESTAT DE PAZA-Cluj City Center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minima pe un post similar
- Simt practic
- Spirit de echipa
- Atestat de paza
-Disponibil la Program: 12/24;12/48

Descrierea jobului

Atributii principale:
- Supravegheaza si raspunde de accesul controlat in imobil
- Incaseaza valoarea tichetelor de parcare
- Executa diverse reparatii si interventii la amenajarile si dotarile imobilului
- Asigura suport administratorului cladirii pentru diverse activitati

Postul se afla la Eurocontact Serv Impex SRL, parte a Grupului Eurotrend
Despre Cluj City Center
Suntem o echipă devotată al cărei profesionalism se reflectă în proiectele rezidenţiale de succes, dezvoltate de-a lungul anilor, sub marca EuroTrend Grup Imobiliar: Ansamblul Rezidenţial Brâncuşi I şi II, Ansamblul Condominial Bistriţei, Ansamblul Rezidenţial Traian Moşoiu şi Ansamblul Rezidenţial Eden Residence, însumând 280 de apartamente şi vile.
Astfel a fost dezvoltat primul Business Center cu servicii integrate pentru mediul de afaceri, Cluj City Center.
Cluj City Center este:

  • un mediu de afaceri elegant, o construcţie ultracentrală cu o arie desfăşurată de peste13.000 mp construiţi, concretizaţi în: 3 nivele de birouri clasa A, 6 nivele cu 55 apartamente şi 2 nivele cu 103 locuri de parcare subterane.
  • servicii integrate pentru mediul de afaceri:

servicii suport:

  • pază şi securitate
  • curăţenie şi întreţinere
  • recepţie şi secretariat general
  • parking grupului imobiliar Eurotrend

Expirat
FUNCTIONAR ADMINISTRATIV CU ATESTAT DE PAZA-Cluj City Center  -  EUROTREND HOTELS GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles