Publicat 18 Ian 2018 | Reactualizat 17 Feb 2018 | Expiră 18 Feb 2018

FUNCTIOANAR VANZARI

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii medii cu experienta in vanzarea materialelor de finisaje
-cunostinte PC – ofertare (EXCEL)
- permis categoria B;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale;
- capacitate de structurare a prioritatilor;
- spirit organizat, perseverent;
- capacitate de munca in echipa;
- bune abilitati de relationare interpersonal.

Descrierea jobului

-asistenta si consilierea clientilor in showroom si pe teren.
​-prospectarea pietei pe zona alocata.
-elaborarea solutiilor tehnice si a ofertelor tehnico-financiare.
-prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele comerciale ale companiei.
-lansarea comenzilor catre productie.
-urmarirea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
-monitorizarea pietei si a concurentei.

Lider INTERNATIONAL in productia si comercializarea materialelor de constructie - roci naturale- marmura, granit, travertin , pietre semipretioase, a utilajelor si substantelor de prelucrare piatra naturala.
Informatii www.maercharme.co ; maermamura granit.com Societate de comert cu ridicata al materialelor de constructie - roci naturale, aglomerate si gresie.

Expirat
FUNCTIOANAR VANZARI  -  MAER IMPORT EXPORT SRL