de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Reactualizat 10 Dec 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Funcționar Administrativ cu limba germană

2 posturi

Candidatul ideal

Cerințe:
• Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare;
• Cunostințe foarte bune de limba germană, scris si vorbit;
• Cunostințe bune de limba engleză, scris si vorbit;
• Cunoasterea Pachetului Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) la un nivel avansat;
• Cunoştinţe de Photoshop reprezintă un avantaj;
• Abilitate de a lucra independent şi în echipă;
• Abilitate de a învăţa lucruri noi într-un interval scurt de timp;
• Abilitate foarte bună de comunicare;
• Persoană ce poate lucra cu deadline-uri;
• Persoană ordonată, atentă la detalii si responsabilă.

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Gestionează, actualizează și dezvoltă baza de date de croaziere;
• Transferă date din internet sau din cataloagele primite de la client în baza de date;
• Prelucrează cataloagele și ofertele provenite de la clientii firmei;
• Menține eficient relația si buna comunicare cu colaboratorii si team-ul din Germania prin e-mail și telefon;
• Efectuează traduceri, atunci cand este necesar.

Beneficii:
• Salariu competitiv;
• Tichete de masă și voucher cadou de zi de naștere;
• Primă de sfârșit de an;
• Training de specialitate și coaching permanent.

World of Cruise ist die Tochtergesellschaft von Kreuzfahrten.de, welches sich mit dem Verkauf von Kreuzfahrten weltweit beschäftigt.

Funcționar Administrativ cu limba germană  -  SC WORLD OF CRUISE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles