Publicat 30 Aug 2019 | Reactualizat 13 Sep 2019 | Expiră 29 Sep 2019

Full stack web developer

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 4 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Dorim sa aducem in echipa noastra o persoana dinamica care sa ne ajute in dezvoltarea proiectelor online (web si mobile)

Descrierea jobului

- programator web cu experienta de minim 4 ani in PHP si tehnologii web : HTML5, Javascript, CSS3, etc;
- cunostinte avansate de baze de date (MySQL);
- cunostinte de implementare metode API si webservices.
- cunostinte bune de JQuery, Bootstrap, AngularJS;
- constituie avantaj daca ai cunostinte de utilizare a platformelor Magento / Prestashop / WooCommerce etc. si ai lucrat/dezvoltat module pentru aceste platforme;

Realizam programe software pentru eficientizarea activitatii unei firme.
Facturis si Facturis-Online sunt cele mai importante proiecte realizate cu peste 10000 de clienti!

Full stack web developer  -  MidSoft IT Group SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles