Publicat 07 Oct 2020 | Reactualizat 06 Nov 2020 | Expiră 07 Nov 2020

Frontend Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostiinte avansate CSS;
- cunostiinte avansate Bootstrap;
- cunostiinte avansate JavaScript (jQuery);
- cunostiinte avansate JSON;
- cunostiinte avansate HTML;

Creativitatea si spiritul de echipa sunt manadatory :)

Descrierea jobului

Salut, sunt Cătălin Maftei, CEO & Owner www.c-solution.biz, Welcome to my projects :) & thx pt. accesarea acestui anunț!

Dacă vom colabora o sa am plăcerea să lucrăm direct împreună pt. că și eu sunt programator.

Serviciile noastre SAAS/CLOUD www.Plati.online, www.LivrariOnline.ro, www.PostaPanduri.ro, FarmaciaTei.ro și BebeTei.ro sunt accesate zilnic de zeci de mii de utilizatori:
- 40% desktop
- 60% mobile

Cautăm să îmbunatățim (UX) experiența clienților nostrii în utilizarea zilnică a serviciilor noastre, prin implementarea de teste A/B și (re)standardizarea interfețelor web.

Dorim să optimizăm cât mai mult ca să avem un timp de raspuns cât mai mic la procesarea cererilor clienților.

Avem un program flexibil, bazat pe eficiență și dedicație.

C Solution este unul dintre pionierii pieței românești de E-Commerce.
Începand din 2001 a dezvoltat un portofoliu semnificativ de produse și servicii, ajungând în prezent unul dintre liderii pieței locale.

C Solution a anticipat mereu oportunitățile E-Commerce, acesta fiind motivul noilor proiecte pe care le dezvoltă.
C Solution is developing ASP IT systems, Internet/Intranet/Extranet applications, critical applications and solutions for online transactions.

​Serviciilе noastrе E-Commerce/SAAS/CLOUD sunt аccesatе zilnic de zeci de mii de utilizаtori, de pe dеsktop 40% și dispozitive mobilе 60%

Având în vedere creșterea permanentă de minim 30% YoY, cаut să îmbunătățim serviciile online prin implementarea de noi funcționalități și (re)standardizarea interfețelor online.

Main projects:

Expirat
Frontend Developer  -  C Solution

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles