Front Office Receptionist

Impetum Management S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

În calitate de Front Office Receptionist, vei face parte din Departamentul Administrativ al Grupului Impetum și vei avea ocazia de a lucra într-un mediu dinamic, în permanentă dezvoltare și de a creste ca profesionist, în timp ce oferi suport echipei. De asemenea, vei avea ocazia de a colabora cu întreaga organizație pentru diferite activități.

Calitățile tale personale și profesionale:
  • Ești organizat, punctual și respecți termenele limită;
  • Înveți rapid, ești creativ și proactiv;
  • Ești de încredere și vii cu o atitudine pozitivă;
  • Ai abilități excelente de comunicare;
  • Ești o persoană curioasă, pregătită pentru o nouă aventură;
  • Ideal, ai cel puțin 1 an de experiență anterioară într-un rol similar;
  • Cunoști limba engleza (scris și vorbit) la nivel mediu cel puțin;
  • Ești familiarizat cu suita Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • Diploma de licență este considerată un avantaj.

Descrierea jobului

Principalele tale responsabilități vor fi să:
  • Întâmpini și direcționezi vizitatorii, oferind în același timp informații clare despre companie;
  • Asiguri toate elementele necesare pentru activitățile de protocol;
  • Organizezi și distribui corespondența și documentele, planifici sălile de ședință;
  • Întocmești diverse rapoarte, tabele, înregistrări;
  • Organizezi deplasări de afaceri pentru angajații Impetum Group (bilete de avion, asigurare de călătorie, hotel);
  • Gestionezi relația cu diverși furnizori externi.

Impetum Group este grupul românesc format din reunirea celor 4 brand-uri: CITR, ROCA, ROCAX și AGISTA, dedicat misiunii de a maximiza valoarea de business în oricare etapă din viața unei companii. Impetum Group este: Pro Business. Against Value Destruction.

Publicat 14 Sept. 2022 Reactualizat 10 Oct. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.