Front Office Assistant

SC BANAT AGRI GROUP SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Usurinta si experienta in folosirea calculatorului (Word ,Excel);
- Limba engleza scris si vorbit cel putin la nivel mediu;
- Orice alta limba straina constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- Persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor;
- Persoana activa, comunicativa, amabila si eficienta;
- Dorinta de implicare intr-un mediu de inalt profesionalism.

Descrierea jobului

- Activitati generale de asistent administrative;
- Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, e-mail;
- Intretinerea si actualizarea bazei de documente;
- Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
-Raspunde la toate apelurile telefonice de la pupitrul de receptie al companiei;
- Primeste, inregistreaza si da referinte asupra apelurilor telefonice persoanelor corespunzatoare;
- Preia si transmite mesajele persoanelor corespunzatoare;
- Intampina vizitatorii si îi indruma catre persoanele cautate;
- Obtine informatii telefonice la cerere;
- Supravegheaza zona aferenta receptiei;
- Ofera informatii generale cu aprobarea Managerului;
- Participa la organizarea evenimentelor companiei;
- Asigura buna organizare a protocolului;
- Efectuarea si intocmirea unor documente (registre, evidenta facturilor, verificarea delegatiilor).

Banat Agri Group, este un grup de producatori cu profil agricol, care isi desfasoara activitatea in Vestul tarii, in Judetele Timis si Caras Severin. Sediul central al grupului de firme este in municipiul Timisoara. Domeniile principale in care activam sunt: productia vegetala, zootehnia, producerea furajelor, producerea nutreturilor combinate, depozitarea, conditionarea si prelucrarea productiei vegetale, procesare samanta. Personalul care activeaza in cadrul firmelor este de aproximativ 200 angajati.

Publicat 3 Iun. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.