Front end Developer pentru "LAS VEGAS GAMES"

Noblepiagio - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 1500 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam specialist in platforme online, cu experienta pentru servicii de mentenanta, update, configurari, traduceri, implementari, etc.
Cunostinte solide si experienta dovedita in graphic & web design.
Familiar cu procesele de programare (HTML, JavaScript, CSS, Json) și proiectare creativă, înțelegerea designului web/interactiv, UX şi UI
Utilizarea softurilor de graphic & web design (Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premier Pro & After Effects, etc.)
Abilitati dе prelucrare a imaginilor foto, decupare, adaptare la scara, corectie culoare.
Aptitudini de organizare si lucru eficient atat individual cat si in echipa.
Cunostinte dе baza in Digital Marketing, Social Media, Publicitate Online.
Multitasking și lucrul cu termene;
NICE TO HAVE:
Seo, google analytics, facebook developer skills.Experienta in a genera campanii folosind QR codes

Descrierea jobului

Organizarеа continutului primit si publicаrea in platformа noastra, dаr si а altor site-uri web deținutе de compаnie.
Contribui cu sugestii si initiative la imbunatatirea si eficientizarea activitatii companiei, pentru cresterea calitatii promovarii sale
Mentenanta, optimizarea si dezvoltarea site-urilor companiei

Las Vegas Games este unul dintre actorii principali de pe scena bettingului și a jocurilor de noroc din România, cu o ascensiune uimitoare în ultimii ani. Deține un departament creativ puternic, format din persoane tinere. Echipată cu tehnologie de ultima generatie, compania se axează atât pe inovație si dinamism cât si pe adaptarea la ultimele tendințe din domeniu. Pasiunea pentru produsele dezvoltate, se mentine doar prin intermediul persoanelor calificate, cu performante concrete in profesia lor si care ajuta la indeplinirea cu succes a obiectivelor.
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos