Front Desk Representative

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Sweat Concept One caută să își întregească echipa. Avem nevoie de o persoană ambițioasă, spontana, simpatică și…, bineînțeles, zâmbitoare. Asta pentru că tu vei fii imaginea clubului nostru. Ne-am bucura dacă:

- îți place să intampini membrii clubului cu zambetul pe buze.
- îți place sa le oferi sfaturi legat de importanta folosirii suplimetelor in timpul si dupa fiecare antrenament.
- poti sa asiguri cresterea nivelului de satisfactie al clientilor prin comunicare asetiva.
- cunoști foarte bine limba română și limba engleză.
- stii sa folosesti Word, Excel, Internet, Retele de socializare.
- ai studii superioare în curs/ finalizate Experiența reprezintă un plus dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Ai in vedere urmatoarele cerinte in vederea indeplinirii targetului:
-Cresterea numarului de clienti care beneficiaza de serviciile salii de fitness;
-Competente de delegare si previzionare;
-Abilitati de negociere, diplomatie, toreranta;
-Capacitate de analiza si sinteza;
-Discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
-Putere de decizie si asumarea responsabilitatii;
-Spirit de ordine si disciplina;
-Echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
-Usurinta in comunicare;
-Abilitati pentru lucru in echipa;
-Dorinta de dezvoltare a subordonatilor;
-Corectitudine, flexibilitate;
-Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;

Sweat Concept is a premium wellness gym chain on the Romanian market, with three locations open in the first year of activity. WIth a highly digitized approach to fitness, our aim is to provide an environment that relieves the stress of everyday life, where our customers come to relax and enrich their bodies and lives with positive energy and thoughts. While we appreciate that we are all unique and we put the personal experience first, we also acknowledge that as human beings we feel our best as part of communities, therefore at Sweat we aim to create a community where our customers can meet similar people, with similar goals, challenges, and desires.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos