Front desk officer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Candidatul ideal este o persoană cu abilități excelente interpersonale și de organizare, care se poate adapta unui mediu dinamic.

Cerințe:
  • Aspect îngrijit, prezență plăcută, atitudine profesională pozitivă și proactivă;
  • Abilități excelente de comunicare (atât verbal, cât și în scris);
  • Cunoștințe minime de operare pe calculator;
  • Cunoștințe de limba engleză nivel intermediar;
  • Capacitatea de a lucra în echipă.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Întâmpinarea pacienților în clinică;
  • Stabilirea, modificarea, confirmarea și înregistrarea programărilor;
  • Gestionarea apelurilor telefonice și a mail-urilor;
  • Efectuarea încasărilor pentru serviciile oferite;
  • Oferirea informațiilor despre serviciile și produsele noastre.

Beneficii:
  • Salariul este în valoare de 2500 RON;
  • Mediul de lucru este unul plăcut.

Inaugurată în anul 2020, Smile Avenue s-a născut atât din pasiunea noastră pentru cele mai înalte standarde de practică în stomatologie cât și din dorința de a oferi pieței locale și nu numai, servicii stomatologice care promovează confortul și starea de bine a pacientului, eliminând pe cât posibil disconfortul resimțit în timpul tratamentelor.

Așadar, Smile Avenue înseamnă, înainte de toate, locul în care ai parte de o experiență diferită a vizitei la medicul stomatolog. Suntem susținători ai relațiilor medic-pacient bazate pe grijă, empatie, răbdare și comunicare.
Publicat 1 iun. 2022 Reactualizat 29 iun. 2022 Expiră 1 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos