de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

FRONT DESK OFFICER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana sociabila, responsabila, care sa ofere implicare si seriozitate in activitatea depusa, vorbitoare de limba engleza-nivel incepator;
Minim 6 luni experienta in secretariat;
Foarte bune abilitati de comunicare verbala si scrisa;
Cunostinte PC (Microsoft Office, excel mediu);
Ascultare activa;
Persoana foarte organizata si flexibila;
Persoana politicoasa, onesta si de incredere;

Descrierea jobului

Principale responsabilitati:
Preia și direcționeaza apelurile telefonice;
Primeste vizitatori și anunța persoanele de contact din companie;
Asigura protocol in cadrul intalnirilor, daca e cazul;
Preia, înregistreaza si distribuie corespondența la departamentele implicate;
Trimite corespondenta prin curier si intocmeste awb-uri.

Ringier is based on an impressive history going back almost 180 years and which has been shaped by renewal, innovation and courage. From its early days as a printing company, Ringier has developed into a media and entertainment company while preserving its original values. The company was founded in Zofingen, Switzerland, in 1833. Today some 6,500 employees in 14 countries work for Ringier, of which 3,500 are based in Switzerland. Ringier is carrying print, broadcast, radio, online, mobile media brands, apps, job platforms, e-commerce platforms, horizontal classifieds businesses, and is a successful player in the printing, entertainment and internet business. Ringier is a Swiss family-company with headquarters in Zurich.

Expirat
FRONT DESK OFFICER  -  RINGIER ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles