Publicat 06 Mar 2019 | Expiră 15 Mar 2019

Front Desk Officer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta minim 2 ani intr-o clinica stomatologica
cunoasterea lb. engleze - nivel conversational
prezenta agreabila
Beneficii:
- desfasurarea activitatii intr-o clinica moderna
- salariu motivant
- posibilitatea de a evolua
- colaborare pe termen lungre.

Descrierea jobului

Clinica stomatologica angajeaza receptioner/a cu experienta, care urmareste dezvoltarea carierei, pregatita sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti cu entuziasm, pasiune, pro-activitate, capacitate de adaptare.

-preluarea apelurilor telefonice
-programari pacienti
-incasari si facturare
-intampinarea pacientilor - protocol pacienti

Crystal Dental Clinic, intr-o ambianta deosebita si relaxanta, dispune de 10 cabinete amenajate pentru chirurgie, implantologie, endodontie, protetica, estetica dentara si faciala, ortodontie, pedodontie, profilaxie si preventie dentara, camera de sterilizare, o sala de curs si spatii destinate administratiei. Clinica s-a numarat printre primele in Romania in care a fost aplicata metoda “4 hands dentistry” si in care accentul a fost pus in egala masura atat pe partea curativa, cat si pe partea preventiva.

Expirat
Front Desk Officer  -  Crystal Dental Clinic srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles