Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 12 Iul 2019 | Expiră 13 Iul 2019

FRONT DESK OFFICER - PLOIESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Prezenta agreabila;
- Studii superioare - constituie avantaj ;
- Experienta pe un post similar ;
- Cunostiinte solide de PC (World, Excel);
- Limba engleza- nivel mediu ;
- Fire organizata ;
- Aptitudini de comunicare ;
- Personalitate proactiva,orientata spre rezultat.

Descrierea jobului

- activitati de secretariat: preluare apeluri telefonice, organizare si indosariere documente emise sau primite de companie,aprovizionare cu articole de papetarie si protocol
- pregatiri deplasari (inchirieri camere, rezervari bilete,etc)
- redactare corespondenta
- actualizarea diverselor evidente in excel: situatia bonurilor de motorina, convorbirilor telefonice, fiselor de medicina muncii, etc
- interfata intre companie si diverse organizatii.

VERTICAL DESIGN SRL este un grup de firme, cu acoperire la nivel national, specializata in importul, comercializarea si montajul de: usi de interior si exterior din lemn si metal, usi glisante automate, sectionale industriale si rezidentiale, rulouri, usi rapide, ghilotine, usi rotative, porti, sisteme de andocare automate, glisante si rotative.De asemenea, firma are experiență în industria mobilei în diferite domenii de activitate (retail, ospitalitate, birou, medical, rezidențial). Este o unitate de producție echipată cu utilaje moderne, inclusiv mașini CNC, mașini de cantuit cu tehnologie laser, pentru a oferi mobilier personalizat care corespund specificațiilor clienților noștri. Lucram cu materiale de înaltă calitate (PAL laminat, MDF, HPL, panouri furniruite, lemn, structuri metalice etc.) achiziționate de la cei mai buni furnizori europeni. Avem foarte multă experiență în sectorul ospitalității și acest lucru este dovedit de cele mai recente proiecte de referință: Park Inn Bruxelles Airport - Belgia (amenajarea unui nou hotel: 162 de camere și zone comune), Park Inn Hasselt - Belgia ( amenajarea unui nou hotel: 84 camere), Radisson Spa - Belgia ( amenajarea unui hotel existent: 120 de camere), Hubert Hotel Bruxelles - Belgia (amenajarea unui hotel nou: 100 camere), Carlton de Brug – Olanda (amenajarea unui hotel existent:153 camere + zone comune), Hotel Mercure Saarbrucken - Germania (amenajarea unui hotel existent: 60 de camere).
Sediul Social se afla in Sos Ploiesti Targoviste, KM8 Jud Prahova.

Expirat
FRONT DESK OFFICER - PLOIESTI  -  Vertical Design SRL - PLOIESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles