Front Desk/ Coordonator Relatii cu Publicul

Napoca Imobiliare - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa și suntem în cautarea unui Specialist in relații cu publicul.
Esti candidatul ideal dacă:
  • Adopți o ținută business;
  • Ai o prezență plăcută și îți place să zâmbești;
  • Ești o persoană creativă, serioasă și atentă la detalii;
  • Te caracterizezi prin fluență și corectitudine verbală și gramaticală;
  • Ești o fire organizată, care planifică și respectă termenele limită;
  • Ești o fire comunicativă și ai abilități foarte bune de relaționare;
  • Te descurci excelent cu calculatorul, internetul și nu îți este teamă să lucrezi cu Word, Excel și PowerPoint;
  • Îți dorești să lucrezi într-o echipă coezivă și dinamică.

Descrierea jobului

Care vor fi atribuțiile tale:
  • Vei asigura o desfășurare optimă a activității în cadrul punctului de lucru prin organizarea tuturor materialelor necesare;
  • Vei prelua si distribui atât corespondenta cât și apelurile telefonice;
  • Vei verifica si corecta ofertele imobiliare ale companiei;
  • Vei constitui un suport pentru colegi prin verificarea documentelor specifice;
  • Vei asigura protocolul pentru deservirea clienților;

Rolul pe care îl vei ocupa în cadrul companiei este unul foarte important deoarece vei asigura o bună imagine a brandului prin atitudine, prezență și vocabular, oferind suport către restul departamentelor.

Pentru a ne asigura că vei rămâne o persoană motivată îți vom oferi:
- Training și oportunități continue de dezvoltare personală și profesională;
- Un spațiu modern în care îți vei desfășura activitățile;
- Colectiv dinamic cu idei productive;
- Toate instrumentele necesare desfășurării activității;
- Traininguri de specialitate periodice;
- Suport și înțelegere;
- Posibilitatea promovării în cadrul companiei;
- Salariu în funcție de experiență.

Împreună punem bazele carierei tale în imobiliare! Vei avea parte de sprijin constant pe toată perioada activității tale.
Ne reprezinta ONESTITATEA si RESPECTUL față de oameni, munca în echipă, transparența, orientarea către client, performanța și calitatea serviciilor.

Napoca Imobiliare s-a înființat în anul 2014, fiind compania cu cea mai accelerată ascensiune în Cluj din domeniul imobiliar, devenind treptat un model demn de urmat pentru agențiile din piața imobiliară locală și națională.
Obiectul nostru de activitate este unul complex, începând de la intermedierea unei tranzacții de vânzare, cumpărare sau închiriere, până la consultanță imobiliară, juridică și financiară în ceea ce privește achiziția și administrarea proprietăților.
În 2017 am fost premiați la Gala Profesioniștilor în Imobiliare ca fiind agenția cu cea mai accelerată ascensiune și am fost singura agenție imobiliară care a participat în misiunea economică din Iordania alături de Casa Regală
În 2018 am primit premiul la Gala Profesionistilor in Imobiliare ca având cea mai eficienta educație a consilierilor imobiliari.

Napoca Imobiliare este Agenția anului 2020 în Cluj-Napoca, alătură-te unei super echipe de profesioniști!

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022