Front Desk/ Casier Videt.ro

SC NOAVIDET SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- corectitudine, integritate;
- cunoștințe minime de operare la calculator;
- vigilenta, atentie la detalii;
- flexibilitate;
- experienta similara este apreciata;
- studii medii finalizate ( sau poate esti student si doresti sa incepi experienta profesionala).

Descrierea jobului

- scanezi corect produsele clientilor la casa;
- incasezi contravaloarea produselor si emiti documentele fiscale necesare;
- intocmesti documentele specifice corect si la timp: documente de casa, monetar, si altele;
- recepționarea mărfurilor alocate magazinului fizic;
- oferi informatii si suport necesar clientilor in solutionarea eventualelor probleme legate de pret, produse;
- esti amabil/amabila si ai o prezenta agreabila atat fata de clienti, cat si fata de colegi.

Beneficii:
- Salariu;
- Tichete de masa;
- Bonus din vanzarile magazinului;
- Bonus vechime
- Programe de training;

Program: L-V în ture și o sâmbătă la 2 săptămâni cu o zi liberă în timpul săptămânii.

România. Prin deschiderea showroom-ului din București și a cabinetului de optică medicală am evoluat, iar din 2019, am adăugat peste 4000 de perechi de ochelari în catalogul nostru online. Din anul 2016 suntem susținuți de cel mai mare retailer de lentile de contact din Europa o firmă internațională cu sediul în Cehia cu o prezenta in peste 31 de tari.
In prezent suntem al doi-lea mare retailer online in domeniul optici medicale si optometriei.

Daca dorești să faci parte dintr-un colectiv tânăr și ambițios, te așteptăm să ne cunoaștem!
Publicat 27 oct. 2021 Reactualizat 24 nov. 2021 Expiră 26 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos