Front Desk / Casier - optica Videt

Videt.ro - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Videt își mărește echipa! Aplică pentru a deveni noul(a) nostru/noastră coleg/ă!

Dacă ești în căutarea unui mediu de lucru profesionist și plăcut, alături de un colectiv tânăr și dinamic, vino să ne cunoaștem!

Ca să te considerăm alegerea potrivită, iată calitățile pe care ar trebui să le deții:
- Să fii corect, serios și onest;
- Să fii vigilent și atent la detalii;
- Să ai cunoștințe minime de operare PC;
- Experiența similară este apreciată;
- Studii medii finalizate (sau poate ești student și dorești să începi experiența profesională).

Descrierea jobului

- Scanezi corect produsele clienților la casă;
- Încasezi contravaloarea produselor și emiți documentele fiscale necesare;
- Întocmești documentele specifice corect și la timp: documente de casă, monetar și altele;
- Recepționarea mărfurilor alocate magazinului fizic;
- Oferi informațiile și suportul necesar clienților în soluționarea eventualelor probleme legate de preț produse;
- Ești amabil/amabilă și ai o prezență agreabilă atât față de clienți, cât și față de colegi.

Vino în echipa noastră și te bucuri de:
• Salariu Fix;
• Tichete de masă;
• Bonus în raport cu vechimea;
• Programe de training.
• Bonus pentru recomandarea noilor colegi;
• Contract pe perioadă nedeterminată.

Program: L-V în ture de 6 ore și o sâmbătă la 2 săptămâni cu o zi liberă în timpul săptămânii.

Videt.ro este unul dintre cele mai mari magazine online de optică din România, cu peste 4.500 de rame de vedere, peste 4.000 de ochelari de soare și cel mai mare stoc de lentile de contact cu 99% dintre toate combinațiile de lentile, disponibile.
În prezent, deținem și 3 Showroom-uri în București, iar anual procesăm peste 100.000 de comenzi de ochelari și lentile de contact.
Din anul 2016 facem parte dintr-un grup de companii din Europa cu sediul în Cehia și cu o prezență în peste 31 de țări.
Daca dorești să faci parte dintr-un colectiv tânăr și ambițios, te așteptăm să ne cunoaștem!
Publicat 30 mai 2022 Reactualizat 29 iun. 2022 Expiră 29 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos