Publicat 12 Ian 2019 | Reactualizat 11 Feb 2019 | Expiră 12 Feb 2019

Front desk assistant - Club Fitness Iasi

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Despre tine:

– energie pozitiva si optimism;
– o persoana responsabila, organizata si dornica sa lucreze in echipa;
– prezenţa agreabila, amabilitate si aspect fizic placut (constitutie atletica);
– disciplina si atitudine pozitiva in relaţiile cu clienţii şi colegii.
– dornic de o colaborare pe termen lung;
– atentie sporita la detalii si capacitatea de a fi autonom/a in sarcinile individuale cum ar fi:
– monitorizare retele sociale Facebook/Instagram raspuns la mesajele clientilor si postari zilinice de continut
– solicitarea serviciilor de curatenie din cladire atunci cand este cazul;
– inspectia vizuala zilnica a salilor de fitness pentru depistarea in timp util a defectiunilor aparute in sala si remedierea acestora prin apelarea la personalul tehnic dedicat.
– inventarierea lunara sau semestriala a produselor din barul receptie si a accesoriilor puse la dispozitia clientilor pentru utilizarea in sala;

Puncte bonus pentru:

– initiativa in organizarea si dezvoltarea de activitati sportive;
– experienta pe o pozititie similara constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Esti iubitor de sport si ai abilitati de comunicare excelente?
Iti place sa imbini interactiunea cu clientii si activitatile sportive?
Cautam o personalitate „fit” pentru urmatoarele cerinte:

– abilitati bune de comunicare si vanzare a serviciilor puse la dispozitie de clubul de fitness;
– preluarea şi inregistrarea abonamentelor pentru clienti;
– primirea si prezentarea salii clientilor care doresc sa se inscrie;
– intocmirea actelor necesare inscrierii clienţilor (urmarirea si incasarea platilor);
– medierea conflictelor si rezolvarea reclamaţiilor aparute din parteaclienţilor;
– stabilirea unor relaţii optime cu clienţii, pentru rezolvarea in timp util şi in bune condiţii a tuturor problemelor ocazionale (amabilitate);
– abilitati de utilizare PC(Word, Excel, Program de gestiune contabila – WinMentor)
– cunoştinte de limba engleza la nivel conversational necesare pentru gestionare cu succes a clientilor de alta nationalitate;

Beneficii:

– 1400 lei net parte fixa + comision din abonamentele vandute pe minim 3 luni ( primesti bonus minim 350 – 500 lei pentru atingerea targetului minim.)
– acces gratuit la toate activitatile sportive ale salii;
– reduceri pentru membrii familiei si prieteni pana la 50% din valoarea abonamentului;
– posibilitatea de a-ti stabili programul de lucru in functie de ceilalti colegi;
– training on the job 4 saptamani (teoretic si practic)
– oportunitatea de a promova cele mai noi tendinte in materie de fitness si aerobic alaturi de un brand consacrat si in continua dezvoltare.

ArPlus. Agentie de Recrutare Personal ARPlus ofera servicii de plasare la locul de munca in domenii de varf din industria locurilor de munca atat in tara cat si in strainatate. Alege sa fii conectat cu cele mai bune oportunitati de pe piata si fii la curent cu ultimele noutati in materie de recrutare intrand in contact cu agentia noastra. Serviciile noastre de consiliere si plasare la locul de munca sunt 100% GRATUITE ​Fara comision! Contractul se semneaza direct cu angajatorul. Saptamanal primim cereri noi din diverse domenii de activitate.

Expirat
Front desk assistant - Club Fitness Iasi  -  ARPlus

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles